aboutus

Şirket profili

Danyang Fuli Kauçuk ve Plastik Ürünler Co, Ltd Deniz taşımacılığı, hava taşımacılığı ve demiryolu taşımacılığı vb. için uygun ulaşım ile Şanghay Limanı'na sadece 200kms olan Danyang Şehri, Jiangsu Eyaleti'nde yer almaktadır.

 

Ne Yapıyoruz

Fuli her türlü kauçuk ürünlerinin üretiminde uzmanlaşmıştır. Ürünler Amerika, Güney Amerika, Avrupa ve Afrika pazarlarında iyi satılmakta ve çeşitli ülkelerde büyük ticari itibara sahiptir.

 

Fuli tıbbi ve sağlık bakım serilerinde (mesaneler ve el pompaları, kulak şırıngası, stetoskop vb. dahil) ve Çin'deki mesane ve el pompaları için en iyi tedarikçilerden biri;Enflasyon öğeleri (hava paketleme çantası dahil) vb; Diğerleri (yıkama ampulü vb. dahil).

Kapsamlı ürün tekliflerimizin, kaliteye, yeniliğe ve üstün müşteri hizmetlerine odaklanmamızın yanı sıra sağlık profesyonelleri ile olan güçlü ilişkilerimizin büyüyen pazar konumumuza katkıda bulunduğuna inanıyoruz.

Degerlerimiz
Daha iyi bir şey inşa etmekle meşgulüz.Temel olarak, sağlık uzmanlarımızın ve hastalarımızın yardım etmek ve yardım almak için mevcut en iyi ürünlere sahip olması gerektiğine inanıyoruz.Önce müşterilerimize odaklanarak, en önemli zamanlarda onların ilk tercihi olma konusunda uzun süreli bir güven inşa etmek istiyoruz.

Vizyonumuz
En iyi ve en güvenilir ürünlerle sağlık çalışanlarımızın her zaman yanında olmak.Maliyetleri düşürmeye yardımcı olmak için sürekli iyileştirmeler ve yeni ürünler aramak, ancak kalite ve hizmetten asla ödün vermemek.

Çevresel sorumluluk
İşimizi, topluluğumuzu ve çevremizi koruyan sorumlu bir şekilde yürütmeye çalışıyoruz.Çevresel etkimizi sürekli iyileştirmeye ve her bir çalışanımızı, eylemlerinin kurumsal politikalarımızla uyumlu olmasını sağlamak için eğitmeye adadık.

 

Ürünlerimizden herhangi biriyle ilgileniyorsanız, lütfen doğrudan bizimle iletişime geçin.

 

Tel:86-13806108872

Whatsapp:86-Wechat: 86-13016812339

Skype:86-<span style="color: rgb(23, 26, 29); yazı tipi ailesi: " microsoft="" yahei",="" "segoe="" ui",="" sistem-ui, ="" roboto,="" "droid="" sans",="" "helvetica="" neue",="" sans-serif,="" tahoma,="" ui="" symbolmyanmar="" text",="" 微软雅黑;="" white-space:="" ön sarma;"="">13016812339

E-posta:fuli06@rubber-bulb.com

Geçmiş

Üretim Temel Adresi:

1 numara, Qiangoudong, Zheliu, Lingkou Kasabası

 

takdim etmek:

1998 yılında kurulan Danyang Fuli Rubber & Plastic Co., Ltd., kauçuk ve plastik ürünlerin profesyonel bir üreticisidir.Sfigmomanometreler ve stetoskoplar, anti-dekübit şilteler ve çocuk oyuncakları için bağlantı parçaları üretiminde uzmanız.

 

Yüksek kaliteli ürünleri, uygun fiyatları ve iyi hizmetleri ile firmamız hem yerli hem de yabancı müşteriler arasında iyi bir üne sahiptir.İlkemiz "daha iyi kalite, daha iyi fiyatlar, daha iyi hizmetler ve en iyi seçim" dir.Daha fazla bilgi için lütfen bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin.

 

Danyang Fuli Rubber&Plastic Products Co., Ltd.

Hizmet

Firmamız tansiyon aleti ampulü, kulak şırıngası, toz alma ve emme ampulü, kauçuk boru, şişme mesane vb. Üretmektedir. Kalite ve sağlık odaklı yirmi yıllık tecrübemiz vardır.

 

Danyang Fuli Rubber&Plastic Products Co., Ltd.

 

Sipariş vermeden önce Teknik Rehberlik verin, yanlış satın alma olmadığından emin olun.
Çevrimiçi Ticaret Güvencesi hizmeti, müşteriyi uluslararası iş yapmak için daha güvenilir hale getirir.
Özelin her ayrıntıyı tam olarak bildiğinden emin olmak için üretim durumunu sık sık güncelleyin.
Müşteri şüphesini gidermek için 7/24 saat çevrimiçi hızlı yanıt.
Sevkiyat sırasında herhangi bir hasar veya zararı önlemek için iyi bir paket.
Müşteri için bakım yapmak için Teknik Kılavuz sağlayın.
Garanti süresi boyunca herhangi bir kalite sorunu çözülmek üzere müzakere edilebilir (vandalizm hariç)

 

Ekibimiz

Her zaman inanıyoruz ki, bir işi yürütmek "Adam" ı yönetmektir, Sadece birleşik ve uyumlu bir ekip yüksek kaliteli ürünler üretebilir。

Bu nedenle, karşılıklı alışverişleri geliştirmek için zaman zaman ekip oluşturma etkinlikleri düzenliyoruz.

 

Danyang Fuli Rubber&Plastic Products Co., Ltd.

 

Danyang Fuli Rubber&Plastic Products Co., Ltd.

Bizimle temasa geçin
İlgili kişi : Ms. EMMA
Tel : 86-13016812339
Kalan karakter(20/3000)