document.title='

June 30, 2021

hakkında en son şirket haberleri document.title='
Ürün Açıklaması
Ürün adı
Vücut Yüz Masajı Çukurluğu
Renk
Özelleştirilmiş Renk
Boy
15/25/35/55 mm
Logo
Özel Logo
kullanım
Yüz Boyun Arka Omuz
Tip
masaj çukurluğu
Özellik
Vakum Çukurluğu Masajı
Malzeme
Yüksek Kaliteli Tıbbi Sınıf Cam
* Kullanımı Kolay & Temiz: Üstün kaliteli medikal cam kullanılarak üretilmiş, basit yapısı, şeffaf masaj kapları, tedavi alanını görmenizi sağlar.Bir vakum oluşturmak için ampulü sıkın, vakum kabını cilt yüzeyinde yaklaşık 5 ila 15 dakika bekletin.Kullandıktan sonra bardakları su veya ıslak mendille temizleyin.
* Yaygın Olarak Kullanılan: Bu masaj kapları, bir ev spa'sı için iyi bir seçimdir veya yüz, boyun, bacaklar, sırt, göğüs ve midede kullanıma uygundur.Kupa terapisi Olimposlular, profesyonel ve amatör sporcular, masaj terapistleri, fizyoterapistler, kiropraktörler ve şimdi Ev kullanıcıları tarafından kullanılmaktadır.
* İşlev: Kupa tedavisi geleneksel olarak kan dolaşımını iyileştirmek için kullanılmaktadır.Oksijen ve besinler cilt hücrelerine daha kolay iletilebilir.Kan dolaşımını artırmaya, ince çizgileri azaltmaya, cildi pürüzsüzleştirmeye, gözenekleri iyileştirmeye, kolajen, elastin, lenf drenajı, sıvı drenajı ve yüz çevresini iyileştirmeye ve canlandırmaya yardımcı olur.Yüz çukurluğu, yüz hatlarınızı yeniden tanımlamanıza ve zayıf kas gerginliğini geri kazanmanıza yardımcı olacak kolajen üretimini uyarır.
* Kullanım Şekli: Dört farklı boyuttaki kaplar, en küçüğü gözler gibi küçük alanlar için kullanılabilir, orta boy boyun, yanak vb. için kullanılabilir.Büyük olanlar kol gibi vücut kısımları için kullanılabilir.Kullanırken, havayı boşaltmak için silika jel kısmını tutun ve ardından cilde emdirin.
hakkında en son şirket haberleri document.title='  0
hakkında en son şirket haberleri document.title='  1
hakkında en son şirket haberleri document.title='  2
Paketleme ve Teslimat
hakkında en son şirket haberleri document.title='  3
hakkında en son şirket haberleri document.title='  4
Mallarınızın güvenliğini daha iyi sağlamak için profesyonel, çevre dostu, kullanışlı ve verimli paketleme hizmetleri sağlanacaktır.
 
 
Bizimle temasa geçin
İlgili kişi : Ms. EMMA
Tel : 86-13016812339
Kalan karakter(20/3000)